• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Wójt Gminy Rychliki informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Rychliki, na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostało zamieszczone ogłoszenie o ogłoszonym na dzień 15.11.2018r. pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym, na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Gminy (działka nr 164/5 obręb Rychliki).

Informacja o wyniku przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gminnej

Wójt Gminy Rychliki informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Rychliki, na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zamieszczona została informacja o wyniku pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego, ogłoszonego na dzień 26.09.2018 r. na sprzedaż nieruchomości rolnej położonej w Śliwicy  Gm. Rychliki.

Wójt Gminy Rychliki informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Rychliki, na tablicy informacyjnej w miejscowości Rejsyty oraz na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ został zamieszczony wykaz nieruchomości - lokalu w miejscowości Rejsyty, przeznaczonego do sprzedaży w drodze przetargu. Wykaz do pobrania.

Wójt Gminy Rychliki informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Rychliki, na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ oraz na tablicy informacyjnej sołectwa Rychliki umieszczony został wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Rychliki, przeznaczonej do dzierżawy w drodze przetargu.

Wójt Gminy Rychliki informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Rychliki, na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zamieszczona została informacja o wyniku pierwszego przetargu ustnego ograniczonego, ogłoszonego na dzień 23.08.2018 r. na sprzedaż nieruchomości rolnej położonej w Kwietniewie  Gm. Rychliki.

Wójt Gminy Rychliki informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Rychliki i na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ umieszczona została informacja o wynikach przetargów ogłoszonych na dzień 23.08.2018 roku na sprzedaż nieruchomości gminnych, położonych w obrębie geodezyjnym Krupin.

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek