Kolorowo i wesoło

kolorowo

W niedzielę 25 lipca późnym popołudniem w kościele parafialnym w Rychlikach mieszkańcy Naszej Gminy mogli zobaczyć występy artystyczne Grupy Teatralnej PROSKENION. Grupa zaprezentowała widzom komiczny wiersz M. Załuckiego „Komfort działa”, dynamiczną pantomimę pt. „Krzesła” z zaskakującym finałem, świetnie zagrany i wzbudzający salwy śmiechu kabaret „Ziuta i Staszek” oraz zabawną inscenizację wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima pod "dowództwem" Mai Kujawskiej.

Najmłodsze uczestniczki spisały się na scenie na medal: pełna odwagi Zosia Piórkowska (5 lat) z wierszem „Na wyspach Bergamutach” J. Brzechwy oraz Basia Barańska (7 lat) z perfekcyjnym wykonaniem piosenek Sanah „No sorry” i „Słodki strach”. Wszystkie występy były gorąco oklaskiwane, na koniec widzowie nagrodzili artystów brawami na stojąco. Imprezę uświetniał zespół muzyczny RGM prezentując piosenki zespołów „Czerwone gitary” i „Raz, dwa, trzy”. Zgodnie z obietnicą było wesoło, kolorowo i bardzo radośnie, co potwierdzały uśmiechy na twarzach zarówno oglądających jak i występujących. To był udany i niezapomniany wieczór!

Korzystając z okazji Grupa PROSKENION pragnie podziękować widzom za obecność i żywiołowe reakcje. Dziękujemy także wszystkim, którzy pomagali przy organizacji imprezy, a w szczególności paniom Marzennie Kruszka i Marzenie Sidor (stroje, rekwizyty, dekoracje), panom Robertowi Kruszka, Robertowi Cytryckiemu (światła), dyrekcji SP w Rychlikach (wsparcie organizacyjne i sprzętowe) oraz ks. Lechowi Wasilewskiemu – gospodarzowi miejsca. Do zobaczenia na scenie!

fot. Jolanta Marek-Ryś

 

 

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl