• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach i na tablicy ogłoszeń sołectwa Jelonki, Rychliki, Krupin - Kiersity oraz na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostały umieszczone wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Treść ogłoszeń:

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach i na tablicy ogłoszeń sołectwa Jelonki oraz na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostało zamieszczone ogłoszenie o ogłoszonym na dzień 21.08.2019 roku, przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej, stanowiącej własność Gminy. Treść ogłoszenia do pobrania.

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach i na tablicy ogłoszeń sołectwa Święty Gaj oraz na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na rzecz użytkownika wieczystego. Treść wykazu do pobrania.

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach i na tablicy ogłoszeń sołectwa Rejsyty oraz na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostało zamieszczone ogłoszenie o ogłoszonym na dzień 21.08.2019 roku, drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż pomieszczeń użytkowych w budynku nr 23 w Rejsytach., stanowiących własność Gminy.

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach i na tablicy ogłoszeń sołectwa Marwica i w miejscowości Topolno Wielkie oraz na stronie internetowej: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostało zamieszczone ogłoszenie o ogłoszonym na dzień 21.08.2019 roku, przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości, stanowiącej własność Gminy.

WÓJT GMINY RYCHLIKI - podaje do publicznej wiadomości, że ogłoszony na dzień 11.07.2019r., pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego marki RENAULT, model Trafic Passe, 2,0 dCi MR 07 E4 3.0t. Rok produkcji 2008r., zakończył się wynikiem negatywnym – brak wadium.

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek