• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości, że na stronie internetowej: UG Rychliki http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ oraz na tablicy ogłoszeń sołectwa Jelonki została zamieszczona informacja o wyniku przetargu na sprzedaż nieruchomości gminnej nr 57/7 w obrębie geodezyjnym Jelonki.Treść informacji do pobrania znajduje się tutaj.

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości, że na stronie internetowej: UG Rychliki http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ oraz na tablicy ogłoszeń sołectwa Jelonki zostały zamieszczone informacje o wynikach przetargów na sprzedaż następujących nieruchomości:

herb rychlikiInformuje się, że z uwagi na trwające prace remontowe budynku urzędu gminy ogłoszone na dzień 10 czerwca 2021 r. przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gminnych przeprowadzone zostaną w sali przy Bibliotece Publicznej Gminy Rychliki (budynek nr 104 w Rychlikach).

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach, na tablicy ogłoszeń sołectwa Wysoka, a także na stronie internetowej UG Rychliki: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostało zamieszczone ogłoszenia o ogłoszonym na dzień 29 czerwca 2021 r. przetargu na sprzedaż nieruchomości nr 81/4 w obrębie Wysoka. Treść ogłoszenia znajduje się tutaj.

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości, że na stronie internetowej: UG Rychliki http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ oraz na tablicy ogłoszeń sołectwa Wopity została zamieszczona informacja o wyniku przetargu na sprzedaż nieruchomości gminnej nr 144 w obrębie geodezyjnym Wysoka. Treść informacji do pobrania znajduje się tutaj.

Wójt Gminy Rychliki podaje do publicznej wiadomości, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Rychlikach, na tablicy ogłoszeń sołectwa Jelonki, a także na stronie internetowej UG Rychliki: http://rychliki-ug.bip-wm.pl/public/ zostały zamieszczone ogłoszenia o ogłoszonych na dzień 10 czerwca 2021 r. przetargach na sprzedaż następujących nieruchomości gminnych:

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl